Konverentsid
Geekout
Eesti üks suurimaid IT-konverentse seab kontseptsioonilt korraldajale omajagu keerukaid väljakutseid. Kultuurikatel on Eestis ainulaadne ja eriline koht konverentsiks kuni 600-le inimesele. Esmapilgul askeetlikust blackbox saalist saab kujundada inspireeriva, salapärase ja hubase töökeskkonna.
Geekout
Konverentsi lahutamatu osa on esitlusala (demoala / expo-ala). GeekOut konverentsi partnerite esitlusala Kultuurikatla kateldesaalis. Tööstusliku ja rustikaalse keskonna sidumine professionaalse teenuse pakkumise esitlusega annab erilise tulemuse.
Geekout
Konverentsi üks oluline märksõna on „networking“. Esimese seminaripäeva lõpus tervitatakse külalisi vabamas keskkonnas. Käesolev Geekout Party toimus ühes ägedamas muuseumis Eestis – Energia Avastuskeskuses.
Geekout
Konverentsi õhtune vastuvõtt Energia Avastuskeskuses.
Teaduskool
Perearstidele / proviisoritele / õdedele suunatud konverents Alexela Kontserdimajas.
Teaduskool
Konverents ei ole pelgalt teatristiilis akadeemiline loengupidamine. Pausidel tutvustatakse esitlusaladel uusi tooteid lähemalt. Erilahendusena on välja töötatud visuaalselt atraktiivsed esitlusalad, mis on uudne lähenemine nii sisule kui vormile.
Nordic Cluster meeting
Radisson Ridzene Riia südalinnas on hubane ja omanäoline koht konverentsiks. Konverentsi nn networkimise osaks on loodud hotelli maa-alusesse parklasse vastav keskkond (kõik peale parkla on ehitatud nullist, sh küte, ventilatsioon, mööbel, heli / valgus / video jms)
Nordic Cluster meeting
Eriliste ja ebatraditsiooniliste asukohtade kasutamine annab uusi võimalusi erilahendusteks. Ford Crown Victoria politseiauto oli keset vastuvõttu kasutuses photoboothina.
Energizer konverentsil
Erksat vaimu konverentsipäeval aitavad hoida energizerid. Pildil Energia Avastuskeskuse välgupuur – töötav prototüüp loodusjõudude demonstreerimiseks.
Konverentsi õhtusöök / vastuvõtt
Lennusadama ruumidesse spetsiaalselt loodud keskkond vabaks suhtluseks ja õhtusöögiks.